statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Wyższe kompetencje w zakresie wirtualizacji macierzy SANsymphony-V firmy DataCore

banner-top-aktualnosci

Komtech Infrastruktura potwierdził wysoki poziom kompetencji w obszarze projektowania, wdrażania i serwisowania rozwiązań wirtualizacji macierzy uzyskując certyfikat "DataCore Software Implementation Engineer"

DataCore Software jest czołowym dostawcą oprogramowania do wirtualizacji pamięci masowych. Od 18 lat rozwija technologię, której zaufało już przeszło 10.000 Klientów na całym świecie.

DataCore jest rozwiązaniem klasy Software Defined Storage, pozwalając na stworzenie przezroczystej
dla systemów warstwy logicznej realizującej jednolity zestaw funkcji pamięci masowych niezależnie
od fizycznej warstwy sprzętowej oraz zastosowanej architektury serwerów aplikacyjnych.

DataCore wyróżnia się niespotykaną wydajnością (niekwestionowany lider w testach SPC-1), skalowalnością (do 128 PB) oraz możliwością instalacji na systemach fizycznych i wirtualnych. Umożliwia centralne zarządzanie dc implementwszystkimi zasobami pamięci masowych niezależnie od ich fizycznej lokalizacji, przyspieszając ich działanie i zapewniając ciągłość ich działania. Więcej o DataCore.

Komtech Infrastruktura jest wieloletnim certyfikowanym partnerem firmy DataCore Software w Polsce. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wiele rozwiązań wirtualizacji macierzy u klientów na terenie całej Polski. Uzyskany przez naszego inżyniera certyfikat "DataCore Software Implementation Engineer" potwierdza wysoki poziom naszej wiedzy i doświadczenia w tym obszarze.