statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - DataCore bije rekordy w zakresie wydajności i „Price-Performance” macierzy

banner-top-aktualnosci

DataCore Software, światowy lider w zakresie „Software-Defined Storage”, producent systemów do software’owej wirtualizacji macierzy ustanowił nowe, imponujące rekordy w zakresie wydajności macierzy oraz stosunku ceny do wydajności.

Jak podaje Storage Performance Council, niezależna organizacja przeprowadzająca testy wydajności dostępnych na rynku rozwiązań macierzowych, systemy DataCore ustanowiły nowe, imponujące rekordy w testach wydajności SPEC-1.

data-core

Rozwiązanie DataCore Software pracujące w oparciu o oprogramowanie SANsymphony-V i dwunodowy klaster serwerów z wewnętrznymi zasobami dyskowi SSD i pełnym synchronicznym mirrorem osiągnęło w testach SPEC-1 przeprowadzonych przez Storage Performance Council spektakularny wynik 5,120,098.98 IOPS przy najniższym w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych stosunku ceny do wydajności wynoszącym $0.10 per SPC-1 IOPS. Zobacz więcej.

Także w kategorii Hyper-Convergend Virtual SAN rozwiązanie DataCore Software uzyskało zdecydowanie najlepsze wyniki osiągając odpowiednio 1,201,961.83 SPC-1 IOPS i $0.10 per SPC-1 IOPS. Zobacz więcej.

 

 

DC tab

DC wykres

Osiągnięte wyniki są w dużej mierze wynikiem wprowadzonej przez DataCore Software technologii „DataCore™ Adaptive Parallel I/O”. Technologia ta automatycznie alokuje zasoby wielordzeniowych CPU do obsługi I/O wypełniając tym samym lukę pomiędzy przetwarzaniem aplikacji (wielordzeniowe) i przetwarzaniem I/O (jednordzeniowe). Dzięki temu dało się zmniejszyć czas odpowiedzi pracujących aplikacji, co uzyskało potwierdzenie w testach SPC, gdzie rekordowe wyniki w ilości I/O idą w parze z rekordowo niskim czasem odpowiedzi.

Więcej informacji na https://www.datacore.com/best-price-performance-fastest-response-time

 

Zapisz się na bezpłatne warsztaty: "DataCore™ Hyper-converged Virtual SAN"