statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Kerio Connect w Wodociągach Miejskich w Radomiu

banner-top-aktualnosci

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. wybrały ofertę Komtech Infrastruktura opartą o nowoczesne rozwiązanie Kerio Connect w przetargu na "Wdrożenie środowiska pracy grupowej".

 

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. zaspokajają potrzeby mieszkańców Gminy Miasta Radomia i okolicznych Gmin w zakresie zaopatrzenia w wodę oraz odbiór i oczyszczanie ścieków.  Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. swoją działalnością obejmują miasto Radom i ościenne Gminy: Wolanów, Jastrzębia, Zakrzew, Jedlnia Letnisko, Skaryszew, Jedlińsk i Kowala.

W celu usprawnienia i modernizacji swoich narzędzi do komunikacji elektronicznej oraz pracy grupowej Wodociągi Miejskie w Radomiu ogłosiły przetarg na "Wdrożenie, instalację oraz uruchomienie środowiska pracy grupowej (poczta, kalendarze, zadania, książka adresowa) oraz migrację istniejących zasobów Zamawiającego do nowego środowiska". W postępowaniu przetargowym Wodociągi Miejskie w Radomiu wybrały ofertę Komtech Infrastruktura opartą o system Kerio Connect - nowoczesne rozwiązanie poczty elektronicznej zapewniające niezawodną komunikację elektroniczną wraz z funkcjonalnościami pracy grupowej będące przy tym systemem optymalnym kosztowo.

Kerio Connect to system pocztowy klasy korporacyjnej wspierający pracę grupową (kalendarze, kontakty, zadania, chat i inne) z możliwością kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych. Produkt jest niezawodny, przejrzysty i prosty w zarządzaniu. Przy niższych kosztach licencji, obsługi oraz sprzętu, Kerio Connect zapewnia widoczne oszczędności dla firmy w porównaniu z innymi ofertami.


Uproszczone BYOD


Spójrzmy prawdzie w oczy. Pracownicy biznesowi korzystają z własnych urządzeń podczas pracy. Tak już jest. Kerio Connect ułatwia BYOD (ang. bring your own device). Kerio Connect obsługuje praktycznie wszystkie urządzenia mobilne dostępne na rynku - od iPhone'ów i Androidów po tablety. System jest tak prosty w obsłudze, że użytkownicy mogą samodzielnie skonfigurować urządzenia bez pomocy specjalisty IT.


Elastyczne, międzyplatformowe wsparcie klienta


Użytkownicy biznesowi nie myślą o serwerach pocztowych. To, co naprawdę ich interesuje to sprawnie działająca poczta, bezpieczeństwo oraz dostęp do poczty, wspólnych kalendarzy, zadań, kontaktów w dowolnym miejscu, czasie i z dowolnego urządzenia. Kerio Connect dostarcza elastyczność, której użytkownicy potrzebują i wymagają – możliwość korzystania z programu Outlook (dla Windows & Mac), OS X Apps, kalendarza, kontaktów i przypomnień oraz w pełni funkcjonalnego klienta WEBmail.


Poczta elektroniczna pod ochroną


Kerio Connect jest wyposażone w efektywne zabezpieczenia. Jesteś zabezpieczony przed włamaniami i złośliwymi atakami dzięki szyfrowaniu SSL, S/MIME, narzędziom antyspamowym oraz antywirusowym. Zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych i opcje przywracania gwarantują szybkie i łatwe odzyskiwanie danych w razie potrzeby. Archiwizacja całej poczty zapobiega utracie wyników pracy i pomaga organizacjom podporządkować się wymogom prawnym dotyczącym przechowywania danych w formie elektronicznej.


Elastyczne wdrażanie


Kerio Connect doskonale sprawdza się w każdym środowisku IT - na serwerach w siedzibie klienta, wirtualnie oraz w chmurze. Wspiera aktualne i starsze wersje serwerów i systemów Mac, Linux i Windows.
Kerio Connect łatwo integruje się z istniejącymi procesami IT, dzięki czemu jest łatwy i przyjemny w użytkowaniu, a darmowe narzędzia do migracji danych ułatwiają przejście z Exchange, IMAP lub innego środowiska.
Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dalszych informacji na temat systemu pocztowego Kerio Connect, skontaktuj się z nami.