statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Wdrożenie systemu backupowego w Sempertrans Bełchatów

banner-top-aktualnosci

Komtech Infrastruktura został wybrany przez Sempertrans Bechatów jako wykonawca zawansowanego rozwiązania backupowego w tej firmie.

 

Od ponad 50 lat Sempertrans produkuje wysokiej jakości rozwiązania przenośników taśmowych, aby pomóc klientom w przyspieszeniu ich wydajności operacyjnej. Sempertrans zapewnia bezpieczne i wysoce wydajne przenoszenie nawet w najbardziej wymagających warunkach i dąży do znalezienia najbardziej odpowiedniego rozwiązania, które zaspokoi specyficzne potrzeby klientów.

Sempertrans oferuje szeroką gamę wydajnych taśm przenośnikowych do zastosowań w górnictwie, przemyśle cementowym i stalowym, a także do innych zastosowań, takich jak porty, elektrownie i ciepłownie, kamieniołomy i przemysł chemiczny. Sempertrans jest częścią grupy Semperit, która od ponad 190 lat jest wiodącym światowym dostawcą produktów z kauczuku naturalnego i syntetycznego.

Oferta Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. została wybrana przez Sempertrans w wyniku ogłoszonego przez tę firmę konkursu ofert na modernizację systemu backupowego. Oferta ta oparta była o sprzęt renomowanego producenta serwerów, macierzy i bibliotek taśmowych, firmy Fujitsu. Obejmowała ona m.in.: dostawę serwera Primergy RX2530 M4, macierzy dyskowej Eternus DX60 S4, biblioteki taśmowej Ethernus LT40S2 oraz drożenie rozwiązania w oparciu o oprogramowanie V-Ray Veritas Bacup Exec.