statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - "DataCore™ Hyper-converged Virtual SAN" - kolejne wdrożenia

banner-top-aktualnosci

Doceniając wysoką jakość, funkcjonalność oraz unikalność, kolejni klienci wybrali rozwiązanie DataCore VSAN do zbudowania w swoich firmach wysokodostępnych i wysokowydajnych rozwiązań serwerowo-macierzowych dla krytycznych aplikacji.

DataCore Software to światowy lider w zakresie „Software-Defined Storage”, producent systemów do software’owej wirtualizacji macierzy. Firma DataCore Software od prawie dwóch dekad rozwija i dostarcza na rynek swoje innowacyjne systemy w tym obszarze. Są to kompleksowe rozwiązania niezależne od sprzętu, całkowicie zmieniające ekonomię zaopatrzenia, replikacji i ochrony zasobów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm.

Firma DataCore Software jest laureatem wielu nagród i wyróżnień a także może się pochwalić znakomitymi wynikami osiągnietymi w testach przeprowadzanych przez różne niezależnie organizacje. Jak podaje Storage Performance Council, niezależna organizacja przeprowadzająca testy wydajności dostępnych na rynku rozwiązań macierzowych, systemy DataCore ustanowiły nowe, imponujące rekordy w testach wydajności SPEC-1 a także w kategorii "Price-Performance". 

W ostatnich miesiącach Komtech Infrastruktura wdrożył rozwiązanie VSAN firmy DataCore w firmach:

LERG S.A. (przemysł chemiczny) - rozwiązanie DataCore zostało wybrane do zbudowania Data Center obsługującego krytyczne aplikacje (w tym ERP firmy IFS) grupy firmy (LERG S.A. oraz HANEX). W odpowiedzi na wysokie wymagania w zakresie dostępności, bezpieczeństwa oraz wydajności projektowanego Data Center, biorąc pod uwagę swoje dotychczasowe bardzo pozytywne doświadczenia z eksploatacji DataCore (klient eksploatował to rozwiązanie już od 4 lat), LERG S.A. wybrał ten system do budowanego na potrzeby grupy firm Data Center. Wdrożenie obejmuje wirtualizację serwerów w oparciu o system Vmware, wirtualizację macierzy w oparciu o system DataCore VSAN oraz rozwiązanie "disaster recovery" w oparciu o system DataCore i Veeam.

SKOK Kozienice (finanse) - realizując potrzebę podniesienia bezpieczeństwa (dostępności) oraz wydajności swoich rozwiązań serwerowo-macierzowych klient wybrał rozwiązanie VSAN DataCore jako spełniające jego oczekiwania. Rozwiązanie obejmuje wirtualizację serwerów w oparciu o system Vmware, wirtualizację macierzy w oparciu DataCore VSAN oraz system backupu oparty o Veeam.

HELIO S.A. (przemysł spożywczy) - w związku z modernizacją swoich rozwiązań IT klient poszukiwał optymalnego rozwiązania serwerowo- macierzowego które byłoby w stanie za rozsądną cenę zapewnić jego oczekiwania w zakresie wysokiej dostępności oraz wysokiej wydajności dla swoich krytycznych aplikacji biznesowych. Wybór padł na system DataCore, który najlepiej spełniał oczekiwania klienta w obszarze ekonomiczno-technicznym. Wdrożenie obejmuje wirtualizację serwerów w oparciu o Microsoft Hyper-V, wirtualizację macierzy w oparciu o DataCore VSAN oraz rozwiązanie backupowe w oparciu o system Veeam.