statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Miło nam zaprezentować nowy wizerunek Komtech Infrastruktura Sp. z o.o.

banner-top-aktualnosci

Wydarzenia firmowe

Z przyjemnością prezentujemy nowy wizerunek firmy Komtech Infrastruktura  Sp. z o.o. – dostawcy innowacyjnych rozwiązań infrastruktury IT dla Biznesu. Projekt zmian objął stworzenie nowego logo, opracowanie pełnego systemu identyfikacji wizualnej oraz zmianę designu strony internetowej. Nowy wizerunek odzwierciedla kluczowe walory naszej firmy związane przede wszystkim z ukierunkowaniem na Klienta, nowoczesnością oraz najwyższą jakością oferowanych rozwiązań i usług.

Zdajemy sobie sprawę, że spójny i profesjonalny wizerunek jest jednym z narzędzi sukcesu. Przez cały okres naszej działalności, najpierw w ramach Komtech Sp. z o.o. a następnie od stycznia 2013r już pod szyldem Komtech Infrastruktura Sp. z o.o., zmienia się zarówno rynek, jak i oczekiwania Klientów. Zdecydowaliśmy się zatem odświeżyć naszą markę, aby odpowiedzieć na stale pojawiające się wyzwania. Uważamy, że zmiana ta jest ważnym krokiem ku przyszłości naszej firmy. Ideą przyświecającą projektowi było wyrażenie naszego zaangażowania w rozwój Klientów i Partnerów, innowacyjne rozwiązania a także dalsze umacnianie pozycji firmy Komtech Infrastruktura Sp z o.o.

Efekt tych przemyśleń stanowi nowa strategia rozwoju, której wynikiem są zmiany wewnętrzne w firmie, jak i zmiana wizerunku: nowe logo, kompleksowy system identyfikacji wizualnej oraz nowoczesny design witryny internetowej. Mamy nadzieję, że nasza obecna strona www.komtech.eu  wraz z nowym wyglądem, przynosi większą funkcjonalność oraz lepszy dostęp do informacji, odzwierciedlając tym samym naszą elastyczność i otwartość na Klienta.Wyrażamy nadzieję, że nowy wizerunek oraz jasno określona strategia firmy Komtech Infrastruktura spełnią Państwa oczekiwania. Ufamy, że umocni to pozycję naszej firmy na rynku, zacieśniając więzi z naszymi Klientami oraz pozwoli zdobyć zaufanie nowych Partnerów.

Zespół Komtech Infrastruktura Sp. z o.o.