statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Nasza misja

banner-top-ofirmie

Misją firmy Komtech Infrastruktura Sp. z o.o jest pomoc w rozwoju oraz usprawnianiu procesów biznesowych naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań infrastruktury IT. Zdobytym doświadczeniem i stale pogłębianą wiedzą dzielimy się i wspomagamy naszych Klientów, doradzając wykorzystanie technologii najlepiej dostosowanej do wymagań Ich biznesu.

„Oddzielenie ryzyka informatycznego od ryzyka biznesowego staje się w dzisiejszych czasach prawie niemożliwe. Znajomość procesu biznesowego oraz dobrze zidentyfikowane jego punkty krytyczne, pozwalają zastosować rozwiązania informatyczne, które nie staną się dodatkowym kosztem, ale szybko zwracającą się inwestycją”– Mariusz Kołacz Prezes Zarządu, Komtech Infrastruktura Sp. z o.o.

We współczesnej firmie procesy biznesowe są ściśle związane z infrastrukturą informatyczną. Sukces biznesowy w dużym stopniu zależny jest od niezawodnych, wydajnych i bezpiecznych systemów IT a ich właściwe wykorzystanie zapewnia stabilność działania, osiąganie założonych celów oraz pomoc w budowie wiarygodności i konkurencyjności firmy.

Konsekwentna realizacja obranej misji oraz programu rozwoju zapewniły nam wysoką pozycję wśród integratorów systemów informatycznych i dostawców wysokiej klasy biznesowych rozwiązań IT.