statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - Warsztaty

banner-top

data-core

DataCore Software to światowy lider w zakresie „Software-Defined Storage”, producent systemów do software’owej wirtualizacji macierzy. Firma DataCore Software od prawie dwóch dekad rozwija i dostarcza na rynek swoje innowacyjne systemy w tym obszarze. Są to kompleksowe rozwiązania niezależne od sprzętu, całkowicie zmieniające ekonomię zaopatrzenia, replikacji i ochrony zasobów, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm.

Firma DataCore Software jest laureatem wielu nagród i wyróżnień a także może się pochwalić znakomitymi wynikami osiągnietymi w testach przeprowadzanych przez różne niezależnie organizacje. Jak podaje Storage Performance Council, niezależna organizacja przeprowadzająca testy wydajności dostępnych na rynku rozwiązań macierzowych, systemy DataCore ustanowiły nowe, imponujące rekordy w testach wydajności SPEC-1 a także w kategorii "Price-Performance". Zobacz więcej nt. światowego rekordu w zakresie wydajności macierzy  oraz  światowego rekordu w zakresie wydajności systemów Hyper-Convergend (Virtual SAN).

Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów aby zobaczyć:
- Jak pracuje rozwiązanie wirtualnych serwerów i wirtualnych macierzy SANsymphony-V Virtual SAN - najszybsze na rynku rozwiązanie hyperkonwergentne!

dc zz- Jak zbudować wirtualne środowisko serwerowo-macierzowe za cenę dostępną na każdą kieszeń!
- Jak podnieść wydajność pamięci masowych za rozsądną cenę
- Jak skonsolidować sprzęt różnych producentów i jak uniezależnić się od dostawców sprzętu przy budowie wirtualnego środowiska macierzowego!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w bezpłatnych warsztatach prosimy o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierającego informacje:
- imię, nazwisko, nazwa firmy, dane kontaktowe
- preferowane miejsce warsztatów (do wyboru Warszawa lub Radom)
Skontaktujemy się z osobami zainteresowanymi w celu ustalenia szczegółów i potwierdzenia udziału w warsztatach.