statystyki ruchu Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. – Infrastruktura IT dla Biznesu - O firmie

banner-top-ofirmie

Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. oferuje innowacyjne rozwiązania infrastruktury IT dla biznesu i kontynuuje w tym zakresie działalność firmy Komtech Sp. z o.o., uznanego integratora systemów informatycznych, obecnego na polskim rynku od 1986 roku. 


Z dniem 1 stycznia 2013 roku Komtech Sp. z o.o. wyodrębnił ze swoich struktur i utworzył spółkę-córkę o nazwie Komtech Infrastruktura Sp. z o.o., zajmującą się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie infrastruktury IT. Od marca 2014 roku Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. działa jako samodzielny podmiot. Zobacz nowy wizerunek Komtech Infrastruktura.


Jako partner czołowych światowych firm dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz wysokiej klasy niezawodne produkty i technologie najlepszych producentów. Zdobyte w trakcie dotychczasowej działalności doświadczenia i kompetencje zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej dla zapewnienia wysokiego poziomu oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb Klientów funkcjonujących w nieustannie zmieniającym się otoczeniu.
Spółka Komtech Infrastruktura  stawia na kompleksową i długotrwałą współpracę skoncentrowaną na zrealizowaniu celu biznesowego Klienta. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszych Specjalistów oraz świadczeniu szerokiego zakresu usług konsultingowych, doradczych, wdrożeniowych i integracyjnych a także doskonałej opiece powdrożeniowej i serwisowej nasi Klienci mają pewność, że realizowane projekty są idealnie dopasowane zarówno do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, jak i potrzeb biznesowych Klienta.

To właśnie tak szeroko rozumiana współpraca pozwala nam przez lata realizować zaawansowane projekty informatyczne, dostarczając innowacyjne rozwiązania  dla dużych i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów.