Poznajmy się

O firmie

Komtech Infrastruktura Sp. z o.o. oferuje innowacyjne rozwiązania infrastruktury IT dla biznesu i kontynuuje w tym zakresie działalność firmy Komtech Sp. z o.o., uznanego integratora systemów informatycznych, obecnego na polskim rynku od 1986 roku. 

Dlaczego wybrać nas

Co nas wyróżnia?

Jako partner czołowych światowych firm dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz wysokiej klasy niezawodne produkty i technologie najlepszych producentów. Zdobyte w trakcie dotychczasowej działalności doświadczenia i kompetencje zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej dla zapewnienia wysokiego poziomu oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb Klientów funkcjonujących w nieustannie zmieniającym się otoczeniu.
Spółka Komtech Infrastruktura  stawia na kompleksową i długotrwałą współpracę skoncentrowaną na zrealizowaniu celu biznesowego Klienta. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszych Specjalistów oraz świadczeniu szerokiego zakresu usług konsultingowych, doradczych, wdrożeniowych i integracyjnych a także doskonałej opiece powdrożeniowej i serwisowej nasi Klienci mają pewność, że realizowane projekty są idealnie dopasowane zarówno do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych, jak i potrzeb biznesowych Klienta.

To właśnie tak szeroko rozumiana współpraca pozwala nam przez lata realizować zaawansowane projekty informatyczne, dostarczając innowacyjne rozwiązania  dla dużych i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów.

Praca
Dołącz do naszego zespołu
Great Staff

Nasza misja

Misją firmy Komtech Infrastruktura Sp. z o.o jest pomoc w rozwoju oraz usprawnianiu procesów biznesowych naszych Klientów poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań infrastruktury IT. Zdobytym doświadczeniem i stale pogłębianą wiedzą dzielimy się i wspomagamy naszych Klientów, doradzając wykorzystanie technologii najlepiej dostosowanej do wymagań Ich biznesu.

Oddzielenie ryzyka informatycznego od ryzyka biznesowego staje się w dzisiejszych czasach prawie niemożliwe. Znajomość procesu biznesowego oraz dobrze zidentyfikowane jego punkty krytyczne, pozwalają zastosować rozwiązania informatyczne, które nie staną się dodatkowym kosztem, ale szybko zwracającą się inwestycją

Mariusz Kołacz Prezes Zarządu, Komtech Infrastruktura Sp. z o.o.

We współczesnej firmie procesy biznesowe są ściśle związane z infrastrukturą informatyczną. Sukces biznesowy w dużym stopniu zależny jest od niezawodnych, wydajnych i bezpiecznych systemów IT a ich właściwe wykorzystanie zapewnia stabilność działania, osiąganie założonych celów oraz pomoc w budowie wiarygodności i konkurencyjności firmy.

Konsekwentna realizacja obranej misji oraz programu rozwoju zapewniły nam wysoką pozycję wśród integratorów systemów informatycznych i dostawców wysokiej klasy biznesowych rozwiązań IT.